Kursarrangører for manuelt slokkeutstyr "Grønt kompetansebevis"

Grønn
Arrangør Adresse Telefon Kontaktperson
Søvde Brannservice Øvre Kleivane 32B
6814 Førde
95 24 89 60 Leif O. Olsen
leif.otto.olsen@enivest.net
91 13 30 26
Norges Brannskole Erling Johannesens vei
9441 Fjelldal
33 13 45 72 Knut Espen Hansen
Knut.Hansen@dsb.no
93 85 13 59
Norsk Sikkerhetspartner as Ryggeveien 373
1580 Rygge
69 23 25 30 Einar Nathan
einar@norsk-sikkerhetspartner.no
Ernst Nilsen as

Postboks 214, Alnabru
0614 OSLO

22 30 51 50 Viktor Isaksen
viktor@ernst-nilsen.no
22 30 51 51
Ålesund Brannvesen Sjømannsvegen 1B
6008 Ålesund
70 16 32 40 Bjørn Rasdal
Bjorn.Rasdal@alesund.kommune.no
918 71 436
Nord Brannsikring Semsbyvn. 124
3170 SEM
33 36 76 88 Øyvind Nordnes
post@nordbrannsikring.no
33 36 76 89
Molde brann- og redningsavdeling Birger Hatlebakksveg 30
6415 MOLDE
71 19 18 00 Trygve Lennavik
pulver@molde.kommune.no
71 19 18 01
NOHA Norway Hovedkontor Orstadvegen 124
4353 Klepp Stasjon
51 81 60 00 Ørjan Jakobsen
Orjan.Jakobsen@noha.no
909 32 246
Sikkerhet og Beredskap as 2426 Våler i Solør 62 42 18 89 Harry Vinje
harry.vinje@nssb.no
90 66 01 33
Norsk Brannvern Standvn. 33/Løvligata 9
3050 Mjøndalen
Telefon 32 27 35 28 Petter Lindskog Mathisen
post@norskbrannvern.no
Haba Sikkerhet as Johan Berentsensvei 41,
5160 Laksevåg
55 34 37 50 Harald N. Sontum
harald.sontum@haba-sikkerhet.no
Alarm & Sikkerhet as Hundervegen 20
2636 Øyer
976 85570 Bård Johansen
post@alarm-sikkerhet.no
Anticimex as Pilestredet 28,
0130 Oslo
91844556 Paul Ivar Myrstad
Paul.ivar.myrstad@anticimex.no
Folkeuniversitetet Nordland Storgt. 34/36,
8006 Bodø
75524951 Stein-Rune Fjærvoll
srf@fu.no
Mo Industripark AS - MIP Sikkerhetssenter Industriparkveien 2,
8626 Mo i Rana 
75 13 63 80 Richard Erlandsen
Richard.Erlandsen@mip.no
97 57 02 04
BRANNSERVICE ØSTLANDET AS SMALVOLLVEIEN 30B,
0667 OSLO
22640360 Jan Pettersen
firmapost@brannservice.no
Norvakt Kirkenes AS Fyllingsveien 4 78992280 Edmund Hegstad
nor@norvaktkirkenes.no