Meny

Søk etter kurs

Søkeresultatet viser virksomheter med ansatte som er godkjente kursarrangører
Virksomhet Adresse Kursarrangør Telefon E-post
Alarm & Sikkerhet AS Gamlevegen 104, 2636 ØYER Dag Ove Horsbøl Olsen 90640704 dag.ove@alarm-sikkerhet.com
Ålesund Brannvesen KF Sjømannsveien 1 B, 6015 ÅLESUND Pål Finsæther 70163246 Pal.Kenneth.Rudi.Finsaether@aabv.no
Averøy Brannvern AS Røsandåsen 20, 6530 AVERØY Kaj Ove Myran 99513473 kajove@averoybrannvern.no
Brannservice Østlandet AS Smalvollveien 30 B, 0667 OSLO Jan Pettersen 22640360 firmapost@brannservice.no
Brannteknikk Grenland AS Klyvevegen 9, 3740 SKIEN Terje Moen 35594636 kurs@btg.as
Haba Sikkerhet as pb 51 Laksevåg, 5160 LAKSEVÅG Harald N. Sontum 40020001 sontum@haba-sikkerhet.no
MO INDUSTRIPARK A/S Boks 500, 8601 MO I RANA Thomas Nordgaard Dahle 75136380 richard.erlandsen@mip.no
MO INDUSTRIPARK A/S Boks 500, 8601 MO I RANA Asle E. Hjartøy 75136380 richard.erlandsen@mip.no
NOHA Norway AS avd. Safe Brannvern Storebotn 48, 5309 KLEPPESTØ Frank Hansen 56157575 firmapost@brannvern.no
NOHA Norway AS avd. Safe Brannvern Storebotn 48, 5309 KLEPPESTØ Hans Petter Jensen 56157575 firmapost@brannvern.no
Nord Brannsikring as Semsbyveien 124, 3170 SEM Jan Kirkemyr 33367688 post@nordbrannsikring.no
Nordmøre og romsdal brann og rednings IKS Birger Hatlebakksveg 30, 6415 MOLDE Carl Fridtjof Karlsen 71191800 carl.fridtjof.karlsen@norbr.no
Norsk Brannvern AS Strandveien 33, 3050 MJØNDALEN Trond Borgar Hansen 95337455 trond.b.hansen@norskbrannvern.no
Norvakt Kirkenes AS Postboks 315, 9915 KIRKENES Stein Arne Hågensen 78992280 post@norvaktkirkenes.no
Oppland Brann & Sikkerhetsutstyr AS Industrivegen 3, 2850 LENA Jens G. R. Sandvik 92663321 jens.georg@obs1.no
Pegasus AS Postboks 94 3995 Stathelle, 3960 STATHELLE Arne Vigerust 47769978 vhv@pegasusas.no
Pegasus AS Postboks 94 3995 Stathelle, 3960 STATHELLE Paul Ivar Myrstad 47769978 vhv@pegasusas.no
Presto Brannteknikk AS Oslo Østre Aker vei 207, 0975 OSLO Tom Roger Mathisen 45834457 support@presto.no
Sikkerhet og Beredskap AS Sagerudsgutua 8, 2436 ELVERUM Harry Vinje 90660133 harry.vinje@nssb.no